راه اندازی ورزش کشتی در ازندریان

 

 کشتی هم در ازندریان

چند روز پیش به زادگاهم سری زدم دوستان قدیمی بزرگوار همشهریان غیور و متعصب و مهمان نواز و قابل احترام  همه و همه برایم تداعی خاطرات نوجوانی و جوانی بود.

به اسرار یکی از دوستان سری هم به ورزشگاه سر پوشیده ازندریان زدیم چیزی که برایم خیلی جالب و جذاب بود سالن کشتی این شهر بود چندی قبل توسط چند تن از دوستان خانه کشتی ازندریان استارت کار خود را زده است و چند نفر مشغول تمرین می باشند. جویای احوال آنها شدیم و خالی بودن سالن کشتی برایم ناراحت کننده بود .لاکن بر خود وظیفه دانستم در راستای حرکت خوب دوستداران کشتی مطلبی در این خصوص در این وبلاگ بنویسم .

یه سفارش برای تمام همشهریای عزیز دارم و خواهش می کنم با توجه به  اینکه ورزش کشتی یه ورزش پهلوان پرور می باشد عزیزانی که علاقه دارند در این کلاسها ثبت نام نمایند  و چون ازندریان مستعد این ورزش می باشد قطعا نتیجه خواهد گرفت .

باز هم تشکر می کنم از جناب آقایان خلیل میرزایی و احمد گرجی ونوری و شیری و... تمام کسانی که زحمت راه اندازی این ورزش را در ازندریان بر دوش دارند. امیدوارم روزی از جوانهای مستعد و با غیرت ازندریانی در درجات بالا و تیم ملی  شاهد درخشش این ورزش و اعطلای نام ازندریان باشیم .انشا الله

 

دوستدار تمام همشهریان عزیز و محترم

محمود شهریار 15/2/92

/ 0 نظر / 20 بازدید