چی بر سر فوتبال ازندریان اومده ؟

به نام ایزد یکتا

چی بر سر فوتبال ازندریان اومده ؟

بعد از چند سال به زادگاه خود برگشتم پرس و جوی اهالی فوتبال شدم حرفهایی که شنیدم دلگیرم کرد یعنی زمین فوتبال ازندریان تعطیل ؟  یادم  می آد وقتی بچه بودم زمین و داشتن تخت می کردند مرحوم مجید افقی چه زحماتی که برای درست کردن این زمین نکشیده بود خدا بیامرزتش اگه می دونست این زمین بدون فوتبالیست می مونه این کارو هیچ وقت انجام نمی داد .با یک دنیا آرزو وامید به عشق ازندریان و بچه های این شهر زمین فوتبال درست کرد تا جوونهای ما به راه خلاف کشیده نشنو یه سر گرمی داشته باشند . چه خاطره ها که نداریم !. فکر کنم از وقتی که امور فوتبال این شهر به دست نااهلش افتاد  تیمها رو پراکنده کردن یادم می آد 10 تا تیم قوی و گردن کلفت داشت .حالا بچه ها کجان ؟ نسل طلایی فوتبال ازندریان کجاست ؟ باز یه مجید افقی جدید می خواهیم که به این اوضاع سر و سامون بده .چه آدمهای بزرگ فوتبالی که عاشق این این زمین و فوتبال بودن اومدن و رفتن !!!

از جوونهای شهر عزیزم می خوام نگذارن زمینی  که با تعصب و غیرت بزرگای فوتبال  احداث شده و فوتبالش رونق گرفت به فراموشی سپرده بشه . به زمین فوتبال( تخت لخ  )که رفتم به خدا گریم گرفت چشام پر اشک شد .خدایا یه زمانی تو این زمین توپ می زدیم با تعصب و وجدانی که داشتیم نذاشتیم خالی بمونه .چرخی زدم نگاه کردم و اشکهایم همثل  باران سرازیر شد .

 جونای فوتبالیست عزیز بیایید برای شادی روح مرحوم افقی و بزرگای فوتبال ازندریان هم شده فوتبال این زمین و رونق بدیم حد اقل هفته ای یک جلسه تمرین و فاتحه برای بزرگان فوتبال داشته باشیم . خدا رو خوش نمی آد .آدمهای بزرگی تو این زمین توب زدن مرحوم احمد شعبانی. منصور میرزایی. غلامرضا طالبی و خیلی های دیگه واسه این فوتبال زحمت کشیدن پس نگذاریم زحمات این بزرگان از بین بره   به امید خدا.

من ا.. توفیق

محمد شهریار

21/3/91

/ 4 نظر / 24 بازدید
fars-download

فارس دانلود ، بزرگترين و بروزترين رسانه ي دانلود فارسي زبانان افتتاح شد هيجان و لذت دانلود را با ماتجربه کنيد دانلود جديدترين نرم افزارها ،بازي ، فيلم ، مستند،کتاب ،انيميشن ، عکس ، موبايل ، گرافيک و... بالينک مستقيم جديدترين آپديت ها و يوزر و پسوردهاي آنتي ويروس ها و اعطاي هر هفته 3 عدد کارت شارژ 5 هزارتوماني به قيد قرعه به فعال ترين کاربران پس فرصت را از دست ندين www.Fars-Download.Com از پرداخت هزينه هاي پيامک هاتون خسته شده ايد؟ ديگه نگران نباشد ، با سامانه ي فارس اس ام اس ميتوانيد به صورت کاملا رايگان هرچقدر که ميخواهيد پيامک ارسال کنيد و ديگه بابت پيامک هاتون هزينه ندين جهت ورود به سامانه و ارسال پيامک رايگان به لينک زير مراجعه کنيد www.Sms.Fars-Graphic.Com

باران

سلام تا اونجایی که خبر دارم دارن زمین چمن درست می کنند.پس نگران نباشید فوتبال منقرض نمیشه![لبخند]

برو بچه بلوار امام

اقایون پیشکسوت مخصوصا اقای شهریار قابل توجهتون که ما جوونا و فوتبال دوستها از خدامونه یکی از این به اصطلاح پیشکسوتا جوون مردی کنه و بازم استارته فوتبالو بزنه ولی متاسفانه هر کدوم یه جا پخش شدن پس عیب از بزرگهاس و ما جوونها باید بهمراه استعدادهامون بسوزیم پس اگر هم قراره بر نارضایتی باشه باید اینو بدونین که شما برای ما محبوبو الگو بودین اما الان از کسایی مثل شما.همتی.بیگی.اقا.و...............اصلا راضی نیستیم چون شما به فوتباله ازندریون پشت کردین وبا این پشت کردنتون استعدادهای ما رو خاک کردین[گل]

دیین دیلم قسده .. اشگ سوز ژسته ده

تا باشه این فرهنگ بره بالا