سلسله ازندریانیان
.هر طرف باخدم اورگم یانده کباب اولده دادا /// غصه داغ لرده داغلمز بو غمم ده شهریار ...
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: شهریار - ٢۱ خرداد ۱۳٩۱

به نام ایزد یکتا

چی بر سر فوتبال ازندریان اومده ؟

بعد از چند سال به زادگاه خود برگشتم پرس و جوی اهالی فوتبال شدم حرفهایی که شنیدم دلگیرم کرد یعنی زمین فوتبال ازندریان تعطیل ؟  یادم  می آد وقتی بچه بودم زمین و داشتن تخت می کردند مرحوم مجید افقی چه زحماتی که برای درست کردن این زمین نکشیده بود خدا بیامرزتش اگه می دونست این زمین بدون فوتبالیست می مونه این کارو هیچ وقت انجام نمی داد .با یک دنیا آرزو وامید به عشق ازندریان و بچه های این شهر زمین فوتبال درست کرد تا جوونهای ما به راه خلاف کشیده نشنو یه سر گرمی داشته باشند . چه خاطره ها که نداریم !. فکر کنم از وقتی که امور فوتبال این شهر به دست نااهلش افتاد  تیمها رو پراکنده کردن یادم می آد 10 تا تیم قوی و گردن کلفت داشت .حالا بچه ها کجان ؟ نسل طلایی فوتبال ازندریان کجاست ؟ باز یه مجید افقی جدید می خواهیم که به این اوضاع سر و سامون بده .چه آدمهای بزرگ فوتبالی که عاشق این این زمین و فوتبال بودن اومدن و رفتن !!!

از جوونهای شهر عزیزم می خوام نگذارن زمینی  که با تعصب و غیرت بزرگای فوتبال  احداث شده و فوتبالش رونق گرفت به فراموشی سپرده بشه . به زمین فوتبال( تخت لخ  )که رفتم به خدا گریم گرفت چشام پر اشک شد .خدایا یه زمانی تو این زمین توپ می زدیم با تعصب و وجدانی که داشتیم نذاشتیم خالی بمونه .چرخی زدم نگاه کردم و اشکهایم همثل  باران سرازیر شد .

 جونای فوتبالیست عزیز بیایید برای شادی روح مرحوم افقی و بزرگای فوتبال ازندریان هم شده فوتبال این زمین و رونق بدیم حد اقل هفته ای یک جلسه تمرین و فاتحه برای بزرگان فوتبال داشته باشیم . خدا رو خوش نمی آد .آدمهای بزرگی تو این زمین توب زدن مرحوم احمد شعبانی. منصور میرزایی. غلامرضا طالبی و خیلی های دیگه واسه این فوتبال زحمت کشیدن پس نگذاریم زحمات این بزرگان از بین بره   به امید خدا.

من ا.. توفیق

محمد شهریار

21/3/91

شهریار
غم غریبی و غربت بر نمی تابم ××××××به شهر خود روم و شهریار خود باشم .
نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :